مرامنامه رازدل نویسان

mojadele_9قوانین و مقررات استفاده از خدمات شبکه وبلاگ نویسان رازدل

* مدیریت «پایگاه رازدل» به‌هیچ وجه از آزادی بیان و قلم غیرمنطبق با اصول اسلام ناب محمدی دفاع نمی‌کند و امکان هیچ‌گونه توهین، استهزا و شبهه‌افکنی در زمینه‌های عقیدتی مکتب تشیع به کاربران خود نمی‌دهد.

* «پایگاه رازدل» هیچ‌گونه رابطه‌ای با گروه‌ها و احزاب سیاسی نداشته، در عین حال خود را پایبند به آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می‌داند و در حفظ کیان و عزت ایران اسلامی منطبق با منویات رهبر فرزانه انقلاب می‌کوشد.

* «پایگاه رازدل» پایگاهی غیردولتی و غیرانتفاعی است و هزینه‌های جاری خود را با دریافت حق عضویت سالانه از اعضای باشگاه وبلاگ‌نویسان رازدل و برخی منابع محدود دیگر تأمین می‌نماید. البته حق نمایش تبلیغات مذهبی – فرهنگی در صفحات، برای مدیریت «پایگاه رازدل» محفوظ است.

* کلیه‌ی اطلاعات خصوصی کاربران نزد مدیریت «پایگاه رازدل» محرمانه می‌ماند و جز به حکم قانون، در اختیار اشخاص دیگر قرار داده نمی‌شود.

* مدیریت «پایگاه رازدل» خود را متعهد به نگهداری از محتوای منتشر شده در وب سایت های راه اندازی شده با « راز دل هاست » می‌داند و هرگونه تغییر در خدمات‌رسانی به وب سایت های غیرفعال و راکد یا حذف آن‌ها با اطلاع قبلی کاربران محترم خواهد بود.

* مدیریت رازدل در رد یا قبول تمامی درخواست‌های افراد حقیقی یا حقوقی برای عضویت در باشگاه وبلاگ نویسان راز دل  و ارائه ی خدمات بنا بر مصالح گروهی خود آزاد است.

* واحد پشتیبانی «رازدل هاست» خود را ملزم به ارائه‌ی خدمات مطلوب فنی به کاربران محترم می‌داند. بدیهی است با توجه به محدودیت منابع انسانی، سرعت پاسخگویی متناسب با حجم تماس‌ها خواهد بود. همچنین در حالت‌های فوق العاده و غیرقابل پیش‌بینی (قطعی سرور اصلی، تحریم احتمالی، …) لزوماً حل مشکلات با سرعت امکان‌پذیر نمی‌باشد.

* واحد پشتیبانی «رازدل هاست» در انتهای هر فصل اقدام به پشتیبان‌گیری از محتوای کلیه‌ی مطالب این باشگاه جهت استفاده واحد پشتیبانی در مواقع اضطراری می‌نماید و الزامی به ارائه این اطلاعات به کاربران ندارد؛ کاربران محترم می‌توانند بنا به نیاز و اهمیت کارِ خود در هر زمان از مطالب مورد نیاز شان نسخه‌ی پشتیبان تهیه کنند و در زمان مقتضی فایل های پشتیبان شخصی را بازیابی نمایند.

غایت خلقت جهان پرورش انسان‌هایی است که در برابر شداید
بر هر چه ترس و شک و تردید و تعلق است غلبه کنند
و حسینی شوند.
هر چند جهاد فی سبیل الله بهترین عرصه‌ی پرورش کمالات انسانی است،
اما خود از خورشید ولایت نور می‌گیرد.
آنان که دیروز اهل جهاد بودند،
امروز هر چند در تبعیت از مقام ولایت، اهل صبر و صلاحند،
اما برکات خفیه‌ی جهاد را از یاد نبرده‌اند.
باب جهاد اصغر مغلوق گشته است،
اما باب جهاد اکبر هنوز مفتوح است.

کامنت‌ها بسته شده‌اند.